Актори
  • Олександр Васін
  • Дмитро Сав'яненко
  • Володимир Остапчук
  • Іван Губанов
Режисер
Дзен Євстигнєйкін
Оператор
Кирило Шлямін
Продюсер
Дана Себесевич
Віктор Гречаний
У головній ролі
Олександр Васін та Дмитро Сав'яненко
Режисер з монтажу
Микола Олексієнко
Композитор
Дмитро Сніжко
Художник-постановник
Марія Островська
Лінійний продюсер
Віктор Гречаний

СинопсисФільм «Смачного» розповідає про шлях двох друзів до перемоги у кулінарному конкурсі «CookNOW».

Все починається з того, що наш головний герой – Микола Пшениця, знайомить глядача з подробицями свого життя. А саме: його тато українець, який приїхав до Франції і там став успішним кулінаром. В Франції він познайомився зі своєю майбутньою дружиною і завів сім'ю. З'являється Микола і оскільки його батько кулінар, у хлопця не залишається іншого вибору як теж стати поваром.
І ось Миколі вже 25. Він, як і його тато, теж займається кулінарією. На відміну від батька, Микола поєднує куховарство з подорожами. Він та його ліпший друг Патрік - фудбекпекери. Вони з гігантським рюкзаком за плечами, повним всіляких кулінарних таємниць, подорожують різними куточками світу. Під час подорожей хлопці знайомляться з традиціями і місцевими кулінарними хитрощами, обмінюються з іншими кулінарами досвідом.
До України Микола та Патрік приїхали за перемогою в конкурсі «CookNow». По прибуттю друзів так вражає місцева кухня, що вони вирішують відмовитись від попереднього плану, і поєднують українську кухню з характерною їм – французькою.
Протягом фільму друзі зіштовхуються з рядом проблем. Основна з них – їхній головний опонент – відомий на всю Україну шеф-повар Алік, який являє собою місцеву зірку гастрономічного ремесла. Друге – продукти, до яких так звикли наші герої і які є дещо дефіцитні для пересічних людей, особливо, якщо ти не місцевий. Третє – це створення нових рецептів. Українська кухня являється для Миколи та Патріка terraincognita, рішення – опанувати її перед самим конкурсом надзвичайно ризиковане.
Тим не менш, завдяки вправності та фортуні хлопцям вдається здобути таку омріяну перемогу. Фільм закінчується хепі ендом, хлопці перемагають в конкурсі і відкривають власний ресторан. Закінчується вся історія сценою, в якій їхній конкурсний опонент Алік приходить до хлопців в заклад. Глядачу стає зрозуміло, що чвари між Аліком, Миколою та Патріком позаду і всі вони давно стали ліпшими друзями.Кінофестивалі

Кадри з фільму

Новини

"Смачного": в Киеве презентовали фильм об украинской кухне
Гастротуризм та міждержавні зв'язки: українсько-французький фільм "Смачного" презентували у Києві
Репортаж про зйомки "Смачного" на UATV Channel.
"Смачного!" - фильм, который покажет миру всю прелесть украинской кухни
Смачна презентація української стрічки "Смачного!" у Франції

Преса

Стрічку виготовлено на замовлення Міністерства Інформаційної політики України